Зв'язок з нами

ГРОШІ

Генасамблея ООН збирає спецсесію через коронавірус

Генасамблея ООН збирає спецсесію через коронавірус

Генасамблея ООН збирає спецсесію через коронавірус

Генасамблея ООН проведе 3-4 грудня спеціальну сесію з відповідей на виклики пандемії COVID-19.

Виступи іноземних лідерів плануються в інтерактивному режимі, повідомляється на офіційному сайті ООН.

«Пандемія COVID-19 стала не тільки найбільш глобальною кризою в галузі охорони здоров’я за всі 75 років з моменту створення ООН. Вона також перетворилася на гуманітарну соціально-економічну кризу, охопивши сфери безпеки і прав людини», – відзначили в ООН.

У засіданні візьмуть участь глави держав, урядів, профільних відомств з понад 150 країн світу, генсек ООН, президенти Генасамблеї, Економічної і соціальної ради (ЕКОСОР), голова ВООЗ та інші представники міжнародних організацій.

Очікується, що Україну представить на засіданні міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

3 грудня відбудуться загальні дебати для обміну досвідом. 4 грудня заплановано інтерактивний діалог – серія тематичних панелей про ключові аспекти впливу пандемії COVID-19 і реагування на них.

Піде мова про реагування з боку ООН в гуманітарній сфері і галузі охорони здоров’я, виготовлення вакцини, а також соціально-економічний вплив в глобальному вимірі.

Раніше в ООН зазначили, що через пандемію коронавірусу потреба в гуманітарній допомозі в 2021 році збільшиться на 40%. У наступному році її будуть потребувати 235 мільйонів осіб.

Читайте також:

Україна разом з партнерами зірвала спробу Росії легітимізувати «представників ОРДЛО». Кремль хотів привернути їх до засідання Ради безпеки ООН.

Комісія ООН із наркотичних засобів виключила медичний канабіс із переліку найбільш небезпечних наркотиків у світі.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня