Зв'язок з нами

ГРОШІ

Газові компанії олігарха Фукса подали до суду на Зеленського

Газові компанії олігарха Фукса подали до суду на Зеленського

Газові компанії олігарха Фукса подали до суду на Зеленського

19 компаній колишніх власників ліцензій компанії «Голден Деррік», зв’язок з якими Павло Фукс вперто не визнає, оскаржили санкції РНБО у Верховному Суді.

Відповідачем виступає президент Зеленський, чиїм указом санкції набрали чинності. Всі 19 позовів були зареєстровані в останній тиждень травня, повідомляється у телеграм-каналі Щитовая.

Ліцензії були анульовані геологічною службою наприкінці березня на підставі рішення РНБО про санкції.

Ці ділянки загальною площею близько 2 тисячі кубометрів раніше належали компанії «Голден Деррік». Після втечі покровителя цієї компанії на ім’я Едуард в Ізраїль, Павло Фукс отримав контроль над ліцензіями через Utmost Capital Limited.

У 2018-2019 шляхом декількох хвиль перереєстрацій, кожна з 19 ліцензій були переведені на «чисті» компанії для подальшого продажу.

Нагадаємо, прокурор Південного округу штату Нью-Йорк зібрав достатньо доказів для висунення звинувачення адвокату Трампа Руді Джуліані за лобіювання ним інтересів олігарха Павла Фукса.

Раніше посаду голови Державної служби геології та надр України отримав чиновник, який надав компанії бізнесмена Павла Фукса ліцензії на видобуток газу.

У Росії Павло Фукс був оголошений в розшук у справі про шахрайство компанії MosCityGroup. Йому заочно висунуто звинувачення в особливо великому шахрайстві.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня