Зв'язок з нами

ГРОШІ

«Гарантований покупець» почав розраховуватися з боргами

«Гарантований покупець» почав розраховуватися з боргами

«Гарантований покупець» почав розраховуватися з боргами

«Гарантований Покупець» починає виплати боргів зеленим інвесторам і «Енергоатому» навпіл.

Як повідомили в прес-службі держпідприємства, перші 900 млн пішли 4 лютого в два напрямки, виплачувати борги вирішили траншами.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль підтримав рівноправний розподіл кредитних коштів держбанків.

Раніше на рахунки ДП прийшло 5 мільярдів гривень, виданих державними банками. Спочатку ця сума передбачалася тільки для ВДЕ. Але борці за «Енергоатом» вирішили допомогти держкомпанії, що генерує більше 50% всієї електроенергії в країні.

Раніше Національне антикорупційне бюро України оголосило підозру екс-нардепу і посадовій особі Енергоатому в одержанні неправомірної вигоди у вигляді трьох квартир загальною вартістю 4,4 млн грн.

Відокремлений підрозділ «Енергоатом-Трейдинг» реалізував для експорту весь запропонований обсяг електроенергії на аукціоні за двосторонніми договорами, що відбувся на «Українській енергетичній біржі» (УЕБ) в п’ятницю. Стартова ціна становила 1500 грн за МВт-год.

ДП «НАЕК «Енергоатом» вперше здійснило експортну поставку в Молдову електроенергії, виробленої українськими АЕС. В країну протягом жовтня буде експортовано 14,9 тис. МВт-год електроенергії.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня