Зв'язок з нами

ГРОШІ

Google звинуватили в стеженні за користувачами Android

Google звинуватили в стеженні за користувачами Android

Google звинуватили в стеженні за користувачами Android

Австрійська некомерційна організація None of Your Business (NOYB) подала в суд на компанію Google.

Вона її підозрює у незаконному стеженні за користувачами смартфонів з операційною системою Android, повідомляє газета Financial Times.

Телефони з Android генерують унікальні рекламні коди, схожі з рекламним ідентифікатором Apple (The Identifier for Advertisers, IDFA), який дозволяє Google і третім особам відстежувати дії користувачів в інтернеті, щоб краще налаштовувати під них рекламу, пише видання.

Правозахисники подали скаргу на Google у французький регулятор по захисту конфіденційних даних, стверджуючи, що Google стежить за користувачами Android без їх згоди і тим самим порушує закони Євросоюзу.

«З допомогою цих прихованих кодів на телефоні Google і треті особи можуть стежити за користувачами без їхньої згоди», – сказав юрист NOYB Стефано Россетті.

Раніше група генеральних прокурорів США на чолі з генпрокурором штату Техас Кеном Пакстон подала судовий позов проти компанії Google. Вони заявляють, що компанія нечесно користується своїм становищем на ринку реклами.

Нагадаємо, 5 квітня Антимонопольний комітет України наклав 1 млн гривень штрафу на ТОВ «Гугл» за неподання комітету у встановлений строк затребуваної інформації.

Читайте також:

У компанії Google заявили про впровадження нових технологій, які захищають конфіденційність користувачів і дозволяють таргетувати рекламу без збору інформації про них.

Раніше повідомлялося, що Google працює над новою функцією, яка повинна захистити Android-користувачів від стеження з боку розробників додатків.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня