Зв'язок з нами

ГРОШІ

Google увійшов у перелік найбільших платників податків України

Google увійшов у перелік найбільших платників податків України

Google увійшов у перелік найбільших платників податків України

Українське представництво Google ТОВ «Гугл» за підсумками 2020 року посіло 24 місце в списку найбільших платників податків. У 2019 році воно було на 75 місці.

Як повідомляє журнал Рейтинг з посиланням на дані Державної податкової служби, право опублікувати точну суму сплачених податків видання не отримало. Але на 23 місці в рейтингу розташувалося ТОВ «Епіцентр К» з 2,87 млрд грн, а після ТОВ «Гугл» на 25 місці йде «ДТЕК Павлоградвугілля», яке заплатило 2,6 млрд грн податків.

Лідерами рейтингу платників податків є компанії нафтогазового сектору – «Укрнафта», «Укргазвидобування» і «Нафтогаз України» з 45,8 млрд грн, 28,5 млрд грн і 18,8 млрд грн сплачених платежів відповідно.

Тим часом, Антимонопольний комітет України наклав 1 млн гривень штрафу на ТОВ «Гугл» за неподання комітету у встановлений строк затребуваної інформації.

Раніше Google в ЄС у 2017 році оштрафували на 2,42 мільярда євро за порушення чесної конкуренції на ринку пошукових сервісів, а у 2018 році – на 4,34 мільярда євро за монопольне становище на ринку мобільних операційних систем.

Google витратила понад 31 млн євро, щоб не допустити ухвалення статті 13 нового закону ЄС про авторське право в Інтернеті.

Нагадаємо, схожий штраф може загрожувати Apple. Шведський музичний сервіс Spotify поскаржився на компанію до Єврокомісії через високу комісію за розміщення додатків в App Store.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня