Зв'язок з нами

COVID-19

Google профінансує закупівлю 250 тисяч вакцин для країн, що розвиваються

Google профінансує закупівлю 250 тисяч вакцин для країн, що розвиваються

Google профінансує закупівлю 250 тисяч вакцин для країн, що розвиваються

Компанія Google оголосила, що профінансує закупівлю 250 тис вакцин від коронавірусу у країнах з низьким і середнім рівнем доходів.

Про це повідомляється у блозі компанії.

Зазначається, що кошти спрямують альянсу GAVI – партнерству приватних і урядових організацій, яке прагне збільшити доступність вакцин в бідних країнах.

Крім цього, Google додатково виділить 250 млн дол у вигляді безкоштовної реклами, щоб поширювати точну інформацію про вакцини.

«Компанія надасть таку можливість урядам, співтовариствам і організаціям, в тому числі ВООЗ. Всього на ці цілі Google вже виділив 800 мільйонів доларів», – йдеться у повідомленні.

Раніше у Міжнародному валютному фонді вважають, що більші витрати на вакцинацію населення є найшвидшим шляхом до відновлення державних фінансів попри збільшення світового боргу у 2021 році.

Нагадаємо, сьогодні на брифінгу гендиректор ВООЗ заявив про те, що нині світ наближається до максимального рівня поширення коронавірусу. За останні два місяці фіксують майже дворазове збільшення тижневої захворюваності.

Читайте також:

Генсек ООН Антоніу Гутерреш закликав уряди країн розглянути можливість запровадження для бізнесменів, які значно заробили в період пандемії, податку «солідарності».

9 квітня ВООЗ розпочала поставки в Україну 20 апаратів штучної вентиляції легенів. Закупівлю апаратів профінансував Євросоюз.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня