Зв'язок з нами

ГРОШІ

Google хоче брати податки з YouTube-блогерів

Google хоче брати податки з YouTube-блогерів

Google хоче брати податки з YouTube-блогерів

Компанія Google з червня може почати утримувати прибутковий податок від доходів YouTube-блогерів.

Згідно з повідомленням компанії, Google має намір оподатковувати дохід, отриманий блогерами від перегляду контенту в США. Йдеться про прибуток у тому числі від переглядів реклами, сервісу YouTube Premium, cуперчата і спонсорства. Всі блогери повинні до 31 травня надати податкову інформацію рекламному сервісу Google AdSense.

Розмір податкової ставки варіюється від 0 до 30% в залежності від того, чи є між країнами угода про уникнення подвійного оподаткування. Якщо користувач не передасть AdSense податкову інформацію до кінця травня, усі його доходи від YouTube будуть автоматично обкладатися податком за ставкою до 24%. Тобто податок буде утримуватись з усієї суми, а не тільки з доходу, який отриманий за рахунок перегляду контенту в США.

Потенційний прибутковий збір Google пов’язаний зі змінами в податковому законодавстві США, згідно з якими компанія зобов’язана брати податки з доходів авторів каналів від американських глядачів.

Раніше повідомлялося, що Google працює над новою функцією, яка повинна захистити Android-користувачів від стеження з боку розробників додатків.

Читайте також:

Американська компанія Google додала в свій сервіс Google Maps нову корисну функцію для водіїв. Вона дозволить оплачувати парковку без необхідності стосуватися самого паркомата під час пандемії коронавируса (COVID-19).

Ірландський і французький філії корпорації Google виплатять Франції штраф в розмірі 1,1 мільйона євро. Причиною стала помилка, через яку рейтинг готелів в країні відображався неправильно.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня