Зв'язок з нами

Голову ОТГ на Київщині, що раніше судив євромайданівців, спіймали на хабарі

Голову ОТГ на Київщині, що раніше судив євромайданівців, спіймали на хабарі

Фото: 24tv.ua

На голову Димерської громади Володимира Підкурганного висував штаб «Слуги народу» на чолі з Олександром Дубінським

Голову Димерської теиторіальної громади, що у Вишкородському районі на Київщині, представника партії «Слуга народу» Володимира Підкурганного було затримано під час отримання хабара. Про це повідомляє сайт «24 каналу» з посиланням на СБУ.

Також в соцмережах повідомлялось, що разом із селищним головою було затримано і його спільників. Втім, деталі наразі невідомі.

Про Підкурганного відомо, що у 2019 році він очолював виборчий штаб народної депутатки від «Слуги народу» Ольги Василевської-Смаглюк.

Сама ж Василевська-Смаглюк пише у своєму телеграм-каналі, що винуватість або невинуватість Підкурганного визначить суд. Також вона додала, що його кандидатуру на голову Димерської ОТГ від «Слуги народу» затверджувала політрада та обласний штаб, очолюваний Олександром Дубінським.

Затриманий – колишній суддя. Він з 2010 року працював у Вишгородському районному суді Київської області. Однак його було звільнено у 2017 році за незаконні рішення у справах Майдану. За даними Вищої ради правосуддя, суддя Підкурганний безпідставно штрафував майданівців, через що за заявою голови «Української спілка Автомайдан» проти нього було порушено кримінальну справу.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня