Зв'язок з нами

СВІТ

Фото: Білорусь змінила державний герб

Фото: Білорусь змінила державний герб

Фото: Білорусь змінила державний герб

У Білорусі набув чинності закон про зміну державного герба. Він залишився на базі все того ж радянського герба БРСР, але з деякими змінами.

Як повідомляє видання «Білорусь сьогодні», саме зображення герба залишилося тим же, але змінилися деякі деталі. Зокрема, контур країни став золотим замість зеленого, змінилися форми класів, конюшини і льону. Також змінився колір материків на земній кулі – вони стали темно-помаранчевими замість синіх. Сам куля трохи розвернувся, тепер на ній видно більше Європи і менше Росії.

Действующий (слева) и новый (справа) гербы Беларуси. Фото: tut.by

Верховна Рада оголосила конкурс на кращий ескіз великого Державного Герба України. Нардепи підтримали відповідний проект постанови №3994 на засіданні 25 серпня. Кабінет Міністрів 30 вересня ухвалив постанову про проведення конкурсу на кращий ескіз великого Державного Герба України. Результати мають бути вже до 1 грудня.

Оргкомітет конкурсу на найкращий ескіз великого Державного герба України оголосив переможця. Перше місце на конкурсі зайняв художник Олексій Кохан. У 1992 році він був співавтором Малого державного Гер­ба України, а в 1996-1997 роках переміг на аналогічному конкурсі на ескіз Великого Герба.

Екс-нардеп Ігор Мосійчук заявив, що глава журі конкурсу на Великий державний герб України Андрій Гречило присудив перемогу ескізу, який сам розробляв, а третє місце  віддав своєму кумові та бізнес-партнеру.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня