Зв'язок з нами

ГРОШІ

Фонд держмайна визначився із ціною першого об’єкту великої приватизації

Фонд держмайна визначився із ціною першого об’єкту великої приватизації

Фонд держмайна визначився із ціною першого об’єкту великої приватизації

Конкурсна комісія затвердила стартову ціну продажу «Об’єднаної гірничо-хімічної компанії». За неї хочуть виручити не менше 3,7 млрд гривень.

Про це написав голова Фонду держмайна Дмитро Сенниченко на своїй сторінці у Facebook. ОГХК стане першим об’єктом, виставленим на аукціон великої приватизації, її стартова ціна сформована за результатами комплексного аудиту та повної оцінки матеріально-технічного забезпечення підприємства. Умови продажу будуть спрямовані на затвердження у Кабмін.

ОГХК є одним з найбільших виробників титанової сировини у світі, включає в себе Вільногірський гірничо-металургійний комбінат у Дніпропетровській області та Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат у Житомирській області.

Раніше парламентський комітет з питань економічного розвитку підтримав до II читання законопроект уряду щодо розблокування процесу великої приватизації, повідомила заступник міністра економіки Світлана Панаіотіді.

Кабінет міністрів планує передати в концесію 90% підприємств, заборонених до приватизації, а також продати всі державні підприємства, які не потраплять до переліку заборонених до приватизації. Реалізувати намічені плани уряд планує до 2030 року.

У Міністерства юстиції повідомили, коли в Україні стартує Велика приватизація в’язниць. На першому етапі відбудеться аукціон з продажу «Ірпінського виправного центру».

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня