Зв'язок з нами

ГРОШІ

Фонд держмайна підрахував прибуток від продажу спиртзаводів

Фонд держмайна підрахував прибуток від продажу спиртзаводів

Фонд держмайна підрахував прибуток від продажу спиртзаводів

У травні Фонд державного майна продав на аукціонах три спиртзаводи на загальну суму 205 млн грн. У 2020 році на приватизацію спиртзаводів держава заробила 1,3 млрд.

Як повідомляє прес-служба міністерства економіки, у травні було продано Рава-Руський спиртзавод за 31,7 млн грн, Іванківський спиртзавод за 90 млн грн і 21 травня Вишняківський спиртзавод за 83,6 млн грн. За результатами приватизації в минулому році було продано 20 спиртзаводів на загальну суму 1,3 млрд грн.

Всього, планується продати приватним інвесторам 41 спиртзаводу держпідприємства Укрспирт, а також 37 об’єктів, які об’єднані в концерн Укрспирт.

У першому кварталі 2021 року завдяки приватизації спиртзаводів до бюджету надійшло 498,7 мільйона гривень. Загальна сума від приватизації об’єктів склала 963,3 мільйона гривень.

Фонд державного майна після двох провальних аукціонів втретє виставив на торги Вишняківський спиртзавод в Полтавській області. Йому вже 245 років.

Фонд держмайна продасть на приватизаційному аукціоні окреме майно Караванського МПД і зберігання спирту ДП «Укрспирт». Онлайн-аукціон відбудеться 7 червня 2021 року.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня