Зв'язок з нами

ГРОШІ

Фонд держмайна оголосив перший аукціон з приватизації хлібокомбінату

Фонд держмайна оголосив перший аукціон з приватизації хлібокомбінату

Фонд держмайна оголосив перший аукціон з приватизації хлібокомбінату

Фонд державного майна України (ФДМУ) оголосив аукціон з приватизації Дунаєвецького комбінату хлібопродуктів.

Про це повідомила пресслужба ФДМУ.

Згідно з повідомленням, 7 травня відбудеться онлайн-аукціон з приватизації єдиного майнового комплексу державного підприємства (ДП) «Дунаєвецький комбінат хлібопродуктів», що знаходиться в смт Дунаївці на Хмельниччині.

Зазначається, що, відповідно до статуту, підприємство займається виробництвом продуктів борошномельно-круп’яної промисловості та кормів для тварив, що утримуються на фермах, а також оптовою торгівлею зерном, необробленим тютюном, насінням, кормами для тварин тощо.

За інформацією ФДМУ, об’єкт складається з будівель та споруд загальною площею 79,8 кв.м, серед яких: адмінбудинок з їдальнею, пекарні, елеватори, млинзавод, лабораторія, склади, цехи, гаражі, інші господарські будівлі. Загальна площа земельних ділянок – понад 67,3 га.

Також наявне технологічне обладнання, а також необхідні комунікації: водопостачання, електропостачання, каналізація, під’їзні шляхи.

Зазначається, що стартова ціна на актив складає 187,6 млн грн, а прийом заявок на участь триватиме до 6 травня.

Читайте також:

У першому кварталі 2021 року завдяки приватизації спиртзаводів до бюджету надійшло 498,7 мільйона гривень. Загальна сума від приватизації об’єктів склала 963,3 мільйона гривень.

Фонд держмайна України (ФДМ) планує запустити модуль автоматичної довідки про вартість нерухомості в складі Єдиної бази даних оцінки в другому кварталі 2021 року.

До кінця минулого року на приватизацію Фонду держмайна України передали лише чотири об’єкти – хоча схвалено, згідно з рішенням Кабміну, було понад 200 таких об’єктів, заявив глава ФДМ Дмитро Сенниченко.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня