Зв'язок з нами

Фонд держмайна через суд вимагає повернути державі «трубу Медведчука»

Фонд держмайна через суд вимагає повернути державі «трубу Медведчука»

Фонд держмайна через суд вимагає повернути державі «трубу Медведчука»

Фонд державного майна подав позов до суду з проханням визнати за державою право власності на частину магістрального нафтопродуктопроводу «Самара-Західний напрямок». Позов про повернення державі «труби Медведчука» був складений за матеріалами Національного антикорупційного бюро.

Про це повідомляє прес-служба ФДМУ.

У позовній заяві Фонд просить суд скасувати державну реєстрацію права власності «ПрикарпатЗахідтранс» і Південно-Західного акціонерного товариства трубопровідного транспорту нафтопродуктів на майно.

Трубопроводи «Самара-Західний напрямок» і «Грозний – Армавір – Трудова» були побудовані за часів Радянського Союзу і знаходилися в загальносоюзній власності. Після проголошення незалежності трубопровід повинен був перейти у власність України.

Посадові особи «дочки» російської компанії «Транснафтопродукт», «ПрикарпатЗахідтранс» його не передали. Станом на 1 листопада 1992 вартість майна була оцінена в 8,18 млн доларів. Протяжність нафтопроводів становить 1433 км.

Раніше генеральний прокурор Ірина Венедиктова підписала підозра в зраді діячам ОТЗЖ Віктору Медведчуку і Тарасу Козаку.

Генпрокурорка України Ірина Венедиктова повідомила, що бізнес народного депутата Віктора Медведчука в окупованому Криму, пов’язаний з розробкою Чорноморського шельфу, може завдати значних збитків Україні. Точні суми будуть встановлені після експертизи.

Народний депутат України фракції «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук, якому генеральний прокурор Ірина Венедиктова підписала підозру, підтвердив, що знаходиться в Україні і не збирається ховатися від правосуддя.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня