Зв'язок з нами

ГРОШІ

ФК «Металіст» Курченка збанкрутував і буде ліквідований

ФК «Металіст» Курченка збанкрутував і буде ліквідований

ФК «Металіст» Курченка збанкрутував і буде ліквідований

Господарський суд Харківської області 22 квітня визнав банкрутом ВАТ «Футбольний клуб «Металіст» та відкрив ліквідаційну процедуру.

17 березня суд затвердив реєстр вимог кредиторів ВАТ. Найбільша заборгованість – по зарплаті перед близько сотнею фізосіб, повідомляє Finbalance.

Власником 99,94% акцій ПАТ «ФК Металіст» є ТОВ «Металіст ФК». Його засновники – компанії «Епленор трейдинг лімітед» і «Хенслі кепітал лімітед», зареєстровані на Кіпрі. Бенефенціар – Сергій Курченко. ТОВ «Металіст ФК» й «Епленор трейдинг лімітед» є засновниками ТОВ «Металіст Холдинг» і ТОВ «Металіст-Арена».

Нагадаємо, у 2017 році Генпрокуратура порушила кримінальну справу про крадіжку екс-керівництвом НБУ і російським олігархом Сергієм Курченком 787 мільйонів гривень. Слідчі з’ясували, що екс-керівник Олексій Ткаченко та екс-директор Генерального департаменту Нацбанку Роман Яковлєв брали участь в ОПГ під керівництвом Віктора Януковича і Сергія Курченка. Внаслідок діяльності злочинної змови були викрадені бюджетні гроші в особливо великих розмірах.

У червні 2017 року Господарський суд Харківської області почав розглядати справу про банкрутство футбольного клубу. Справа була порушена за позовом колишнього тренера «Металіста» Ігоря Рахаєва, який очолював команду в 2014-2016 роках.

У жовтні 2017 року тодішній генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що в рамках спеціальної конфіскації майна Курченка, ФК «Металіст» повертається на баланс держави.

Заступник генпрокурора України Євген Єнін повідомив, що конфіскація клубу «Металіст» перебуває на фінальній стадії.

На початку січня 2020 року приміщення на стадіоні «Металіст» у Харкові та тренувальна база команди у селищі Високому, конфісковані в Сергія Курченка, були зареєстровані у Державному реєстрі нерухомого майна. Глава ОДА заявляв, що всі ці активи будуть передані в управління нового держпідприємства. Згодом він підписав розпорядження про створення ДП «Харків-Арена».

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня