Зв'язок з нами

ГРОШІ

Фігуранта справи брата судді Вовка випустили під заставу

Фігуранта справи брата судді Вовка випустили під заставу

Фігуранта справи брата судді Вовка випустили під заставу

Затриманого ДБР адвоката Юрія Донця випустили після внесення за нього 2,95 мільйона гривень застави. Його підозрюють в отриманні $100 тисяч хабаря спільно з братом голови Окружного адмінсуду Павлом Вовком Юрієм Зонтовим.

Про це повідомила у коментарі «Українській правді» голова відділу комунікацій Вищого антикорпуційного суду Олеся Чемерис. Вона підтвердила, що 9 квітня фізична особа внесла за одного із підозрюваних (якому суд визначив меншу заставу) повну суму застави – 2 мільйони 951 тисячу гривень.  Йдеться саме про Юрія Донця, якого суд відправив під арешт з можливістю внесення 2,95 мільйона гривень застави.

Нагадаємо, вранці 9 квітня суд відправив брата голови Окружного адмінсуду Павла Вовка – Юрія Зонтова – під варту до 4 червня з альтернативою застави – 35 млн 185 тисяч гривень.

Нагадаємо, брат голови Окружного адміністративного суду Києва (ОАСК) Павла Вовка був затриманий при спробі отримання великої суми грошових коштів. Вона ймовірно призначалася для самого судді. Також НАБУ та САП викрили «на гарячому» в отриманні неправомірної вигоди двох адвокатів-посередників, які передавали грошові кошти суддям ОАСК. Чоловіків затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня