Зв'язок з нами

СВІТ

ФБР попередило, що прихильники Трампа готують збройний заколот

ФБР попередило, що прихильники Трампа готують збройний заколот

ФБР попередило, що прихильники Трампа готують збройний заколот

Ультраправі організації з 16 по 20 січня планують почати збройні виступи у Вашингтоні та столицях усіх американських штатів.

Про це йдеться в доповіді ФБР, з якою ознайомилися телеканал ABC і Yahoo News. «Збройні протести плануються у всіх 50 столицях штатів з 16 по 20 січня і біля Капітолію США з 17 по 20 січня», – йдеться в бюлетені ФБР, отриманому ABC. Примітно, що ця доповідь була зроблена ще 29 грудня 2020 року, за тиждень до того, як прихильники президента США Дональда Трампа взяли штурмом Капітолій.

Нагадаємо, в середу, 6 січня, у Вашингтоні під час мітингу прихильники чинного президента США Дональда Трампа увірвалися до будівлі Капітолію.

Засідання Конгресу США, на якому повинні були затвердити перемогу Джо Байдена на президентських виборах, було перервано.

На тлі заворушень у Вашингтоні, силові структури знешкодили дві вибухівки.

Згодом силовики повністю звільнили будівлю Конгресу від протестувальників і повторно взяли під охорону. Затримано щонайменше 20 мітингувальників і вилучено п’ять одиниць зброї.

Переможець виборів президента США Джозеф Байден назвав дії прихильників заколотом. А міністри транспорту й освіти США подали у відставку.

Влада порушила щонайменше 25 справ про внутрішній тероризм через захоплення будівлі Конгресу.

Інститут вивчення глобальних загроз та демократій (IGTDS) не виключає, що у штурмі будівлі могли брати участь бойовики, пов’язані з російською військовою розвідкою.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня