Зв'язок з нами

COVID-19

Фармкомпанія AstraZeneca закінчила минулий рік із рекордними прибутками

Фармкомпанія AstraZeneca закінчила минулий рік із рекордними прибутками

Фармкомпанія AstraZeneca закінчила минулий рік із рекордними прибутками

Британсько-шведська фармкомпанія AstraZeneca заробила у 2020 році майже 4 мільярди доларів – більш ніж удвічі більше, чим у 2019.

Як повідомляє dpa, у компанії AstraZeneca повідомили, що в 2019 році вони заробили 1,12 мільярда фунтів стерлінгів, у той час як у 2020 році – 2,83 мільярда фунтів стерлінгів (3,92 мільярда доларів).

Як виходить зі слів керівника компанії Паскаля Соріота, пандемія тут ні до чого, прибуток вдалося отримати завдяки додатковим інвестиціям у нові медпрепарати в області онкології та біофармацевтики. А вакцина від коронавірусу принесла фармацевтам 1,44 мільйона фунтів, хоча відомо, що AstraZeneca розробляла свій препарат на некомерційній основі.

29 січня Європейське агентство лікарських засобів (EMA) схвалило вакцину від коронавірусу виробництва компанії AstraZeneca. Для її використання на території ЄС її має затвердити Єврокомісія.

У грудні Оксфордський університет та компанія AstraZeneca оприлюднили результати останнього етапу випробування вакцини від коронавірусу. Вона показала в середньому 70% ефективності.

Інсайдери з переговорів між Єврокомісією й фармакологічними компаніями кажуть, що AstraZeneca продала ЄС свою вакцину по 3-4 долари за дозу.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня