Зв'язок з нами

COVID-19

Facebook більше не видалятиме повідомлення про штучне походження COVID-19

Facebook більше не видалятиме повідомлення про штучне походження COVID-19

Facebook більше не видалятиме повідомлення про штучне походження COVID-19

Соціальна мережа Facebook більше не буде видаляти повідомлення про штучне походження COVID-19. Відповідне рішення в компанії прийняли після нової хвилі заяв з боку США.

Про це повідомляє ABC News.

«На тлі розслідувань про походження COVID-19 і консультацій з експертами в сфері охорони здоров’я ми більше не будемо видаляти на наших платформах твердження про те, що COVID-19 був створений людиною», – йдеться в заяві Facebook.

Розробники додали, що продовжують працювати з експертами в сфері охорони здоров’я, щоб йти в ногу з мінливим характером пандемії і оновлювати свою політику в міру появи нових фактів і тенденцій.

У лютому компанія Facebook оголосила про розширення списку «неправдивих заяв». До переліку додали твердження про «штучно створений» коронавірус. Дискусії з цього приводу поновилися в США.

Зокрема, колишній головний епідеміолог країни і головний радник президента США з інфекційних захворювань Ентоні Фаучи заявив, що не впевнений в природне походження COVID-19. Це ж допустила і керівник Центру з контролю і профілактики захворювань Рошель Валенськи.

24 травня видання The Wall Street Journal повідомляло з посиланням на джерела, що в листопаді 2019 року троє співробітників Уханьського інституту вірусології важко захворіли і були змушені звернутися за медичною допомогою. Експерти припустили, що мова могла йти про COVID-19. У Китаї такі заяви назвали «повною брехнею».

Раніше повідомлялося, що в Австралії розробляють два нових ліків від коронавірусу, які можуть врятувати світ від пандемії.Препарати вже протестували на клітинах людини.

В Україні за минулу добу, 26 травня, підтвердили 3509 нових випадків коронавірусу. Найбільше заражень діагностовано в Києві (454), Дніпропетровській (284), Львівській (278), Харківській (233) та Київській (194) областях.

В Україні з’явилася інтерактивна карта вакцинації від COVID- 19. Сервіс допоможе вибрати зручний пункт вакцинації, подивитися статистику щеплень і повідомити про порушення під час отримання щеплення від коронавируса.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня