Зв'язок з нами

ГРОШІ

Енергоатом планує відсудити у Росії $100 млн за активи в Криму

Енергоатом планує відсудити у Росії $100 млн за активи в Криму

Енергоатом планує відсудити у Росії $100 млн за активи в Криму

НАЕК Енергоатом збирається подати арбітражний позов проти Росії на $100 млн за вітроелектростанцію, яку агресор захопив у тимчасово окупованому Криму.

Як повідомив в.о. президента Енергоатому Петро Котін в інтерв’ю LIGA.net, компанія буде судитися через втрату Донузлавської ВЕС, яку після захоплення півострова в 2014 році окупанти передали у володіння компанії «Кримські генеруючі системи». За словами Котіна, $ 100 млн – попередня цифра. Точна сума позову буде визначена після роботи юристів і не раніше, ніж через півроку.

Раніше у вересні 2019 року «Ощадбанк» отримав виконавчі документи для початку процедури стягнення з Росії збитку в $1,3 млрд плюс відсотки, завданого незаконною анексією Криму. Тоді фінустанова почала процедуру відшкодування втрат на території України.

26 листопада 2018 року Арбітражний суд у Парижі задовольнив вимогу «Ощадбанку» про компенсацію збитків, завданих у результаті анексії Криму з боку Російської Федерації. Сума відшкодування складе $1,3 млрд плюс відсотки, які будуть нараховуватися з моменту винесення рішення до моменту фактичної компенсації.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня