Анджей Дуда. Фото: rbc.uaАнджей Дуда. Фото: rbc.ua
0 0
Read Time:54 Second

Нещодавні висловлювання польського президента Анджея Дуди стосовно можливості повернення Криму під контроль України викликали гучні реакції, зокрема з боку посла України у Польщі Василя Зварича. Про це пише “Європейська правда”.

Анджей Дуда, у своєму інтерв’ю для Kanal Zero, висловив неоднозначні погляди на можливість повернення Криму під контроль України. Він зазначив, що, хоча не може передбачити майбутнє щодо Криму, він вірить у здатність України повернути собі Донецьк і Луганськ. Президент Польщі також відзначив особливий статус Криму з історичних причин, зазначаючи тривалу присутність Росії на півострові.

Посол України у Польщі запевняє, що Крим завжди був і залишається частиною України. Зварич підкреслює, що міжнародне право є основою, і тимчасова окупація Криму Росією є воєнним злочином, за який Росія буде покарана. Посол підкреслює, що деокупація Криму – це спільне завдання України та вільного світу, і вони вирішать його разом.

Слова Анджея Дуди викликали не лише обурення в Україні, але й стурбованість в міжнародній спільноті. Його визначення Криму як “особливого місця” з історичних причин може вважатися дипломатично невдалою спробою зберегти нейтралітет. Водночас заяви Дуди відображають складність геополітичної ситуації та необхідність об’єднання для забезпечення міжнародного порядку.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *