Дональд Туск. Фото: wiadomosci.wp.plДональд Туск. Фото: wiadomosci.wp.pl
0 0
Read Time:54 Second

Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск засудив угорського колегу Віктора Орбана за те, що він заважає ухваленню на рівні Євросоюзу рішення про додаткову допомогу Україні, яка зазнає агресії з боку Росії. Про це повідомив “Укрінформ”.

Останнім часом угорський лідер Орбан потрапив у центр уваги у зв’язку з його супротивом, який стосується ухвалення рішень про надання додаткової допомоги Україні в рамках Європейського союзу. Туск назвав Орбана “єдиним настільки явно антиукраїнським політиком” в Європі і закликав до збереження єдності ЄС в цьому питанні.

Туск, як і багато європейських лідерів, стверджує, що ситуація в Україні потребує не лише підтримки, але й рішучих дій. Він наголосив на необхідності збереження єдності в Європі щодо цього питання. В той же час зазначив, що, попри поведінку Віктора Орбана, Євросоюз знайде шляхи для надання допомоги Україні.

На фоні цих подій очільник МЗС Україна Дмитро Кулеба підкреслив, що позиція Орбана і Петера Сіярто не є проросійською, але має проугорський характер. Це створює додаткові виклики для збереження єдності в Євросоюзі щодо питань, пов’язаних з Україною.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *