Зв'язок з нами

СВІТ

Екс-голову МЗС Австрії, на весіллі якої був Путін, включили до Ради директорів «Роснефти»

Екс-голову МЗС Австрії, на весіллі якої був Путін, включили до Ради директорів «Роснефти»

Екс-голову МЗС Австрії, на весіллі якої був Путін, включили до Ради директорів «Роснефти»

Колишня міністр закордонних справ Австрії Карін Кнайсль, представниця ультраправої «Партії свободи», яка виступає за зміцнення зв’язків із Москвою, увійшла до ради директорів російської «Роснефти» як незалежний директор.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Про те, що колишня голова австрійської дипломатії разом із колишнім канцлером Німеччини Ґерхардом Шредером може увійти до ради директорів «Роснефти», стало відомо на початку березня. З травня 2020 року Кнайсль почала вести колонку на фінансованому Росією RT про міжнародні відносини.

У 2018 році російський президент Володимир Путін відвідав весілля Кнайсль, яка тоді була головою МЗС Австрії, і станцював із нареченою.

У 2019-му Кнайсль не потрапила до нового уряду Австрії, який був сформований після великого політичного скандалу і призначення нових виборів.

У Росії «Роснефть», у якій 50% акцій належить державному «Роснефтегазу», неодноразово критикували за високі винагороди членам ради директорів компанії. Відомо, що члену ради, колишньому канцлеру ФРН Ґерхарду Шредеру за підсумками 2019 року запропонували виплатити $600 тисяч, представнику Qatar Investment (державний інвестфонд Катару) Хамаду Рашиду Аль Моханнаді – $530 тисяч, а керуючому директору Nord Stream AG (нафтопровід «Північний потік») Маттіасу Варніґу – $580 тисяч.

Нагадаємо, у вересні 2017 року колишній канцлер Німеччини Ґерхард Шредер офіційно очолив Раду директорів нафтовидобувної компанії «Роснєфть». Раніше він лобіював інтереси Кремля при будівництві балтійських газопроводів.

У 2018 році міністр закордонних справ України закликав ввести санкції проти Шредера, назвавши його «головним лобістом Путіна».

У червні 2020 року Ґергарда Шредера переобрали головою Ради директорів «Роснєфті».

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня