Зв'язок з нами

COVID-19

Джекпот за щеплення. У США проведуть лотерею серед вакцинованих від COVID-19

Джекпот за щеплення. У США проведуть лотерею серед вакцинованих від COVID-19

Джекпот за щеплення. У США проведуть лотерею серед вакцинованих від COVID-19

Влада штату Орегон оголосила про розіграш лотереї серед жителів, які отримали вакцину від COVID-19. Максимальний виграш для однієї людини — $1 млн.

У США стимулюють громадян робити щеплення від COVID-19 різними способами. Один з них – лотерейний розіграш серед вакцинованих, повідомляє НВ.

Першими таку ідею реалізувала влада штату Огайо, а днями про випадкову грошову винагороду для тих, хто отримав щеплення, заявили в Орегоні.

За словами губернатора штату Кейт Браун, у лотереї розіграють $1,9 млн, а максимальний виграш для однієї людини складе $1 млн.

36 вакцинованих учасників лотереї зможуть отримати до $10 тис. Ще п’ять гравців віком від 12 до 17 років, яких відбере керівництво штату, отримає шанс на виграш $100 тис. у якості заощаджень на навчання в коледжі.

Повідомляється, що розіграш проведе Управління охорони здоров’я штату спільно з представниками федеральної лотереї: кожному вакцинованому жителю присвоять випадковий номер і розіграють числа, пов’язані з державною базою даних.

Переможців лотереї оголосять на початку липня 2021-го. Представники керівництва штату також зв’яжуться з усіма відібраними гравцями для отримання їх підтвердження на участь в розіграші.

Станом на сьогодні у Орегон поставили близько 3,8 млн доз вакцини, а кількість повністю вакцинованих жителів складає приблизно 1,6 млн осіб.

Загальне населення штату станом на 2019 рік – 4,2 млн жителів.

Читайте також:

У Сполучених Штатах сервіси таксі Uber і Lyft в рамках партнерства з Білим домом зроблять безкоштовними поїздки на вакцинацію від коронавірусу.

У Техасі, з червня у всіх державних школах скасували носіння масок.

Нагадаємо, 13 травня у США почалася вакцинація підлітків від коронавірусу.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня