Зв'язок з нами

СВІТ

Довибори в Раду: на одній з дільниць спірного округу результати визнали недійсними

Довибори в Раду: на одній з дільниць спірного округу результати визнали недійсними

Довибори в Раду: на одній з дільниць спірного округу результати визнали недійсними

На одному з виборчих дільниць 87 округу в Івано-Франківській області про результати довиборів у Верховну раду визнали недійсними. Причиною стали проблеми з заявами та голосуванням вдома.

Як повідомляє рух «Чесно», недійсними результати голосування визнали на дільниці №261030. Тут перемагав Олександр Шевченко – у нього було 377 голосів, тоді як у Василя Вірастюка 141. Також під час перерахунку голосів на дільниці пропали 100 бюлетенів за Шевченком.

«При визнанні виборів на одній з дільниць недійсними, були члени ОВК, які голосували проти. Але більшість була «за». Кілька членів ОВК викликали поліцію. Один заявив про викрадення бюлетенів на цій невизнаній ділянці», – повідомили в «Чесно».

Всього за ніч планували провести перерахунок на 20 дільницях, однак встигли перерахувати лише на 5-ти.

Зазначимо, станом на ранок 2 квітня на довиборах в Раду по 87 мажоритарному окрузі порахували 90,59% голосів. Лідирує Василь Вірастюк («Слуга народу»), який має 31,51% (14 500) голосів. Далі йдуть представник «За майбутнє» Олександр Шевченко (29,52%, 13 586 голосів) і Руслан Кошулинський від «Свободи» (28,83%, 13 268).

Раніше повідомлялося, що в Донецькій області за результатами підрахунку 100% бюлетенів на довиборах до Верховної Ради переміг мер Добропілля, представник партії «Порядок» Андрій Аксьонов. Він набрав 65,46% голосів.

На довиборах до Верховної Ради в окрузі №87 поки перемагає кандидат від партії «Слуга народу» Василь Вірастюк. Його опонент – висуванець партії ВО «Свобода» Руслан Кошулинський вимагає визнати вибори недійсними і провести повторне голосування.

У неділю, 28 березня, на довиборах до Верховної Ради в одномандатному виборчому окрузі №87 в Івано-Франківській області лідирував кандидат партії «За майбутнє» Олександр Шевченко. Нардеп набрав 32,4% голосів виборців.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня