Зв'язок з нами

ГРОШІ

Доступні кредити: за тиждень українські банки видали майже мільярд гривень

Доступні кредити: за тиждень українські банки видали майже мільярд гривень

Доступні кредити: за тиждень українські банки видали майже мільярд гривень

За програмою «Доступні кредити 5-7-9%» минулого тижня уповноважені банки видали 417 кредитів на загальну суму 908,8 млн гривень.

«За останній тиждень уповноважені банки видали 417 кредитів на загальну суму 908,8 мільйона гривень», – повідомляє Урядовий портал.

Так, 190,5 млн гривень від загальної суми укладених за останній тиждень угод складають угоди з рефінансування попередньо виданих кредитів. 217,6 млн гривень – це видані уповноваженими банками інвестиційні кредити. І антикризові кредити під 3% складають 500,6 млн гривень.

Державна програма «Доступні кредити 5-7-9%» була запроваджена за ініціативи Президента України та Кабінету Міністрів України з метою підтримки інвестиційних проектів мікро- та малих підприємств, що сприятиме створенню нових робочих місць, легалізації та розширенню діяльності малого бізнесу, імпортозаміщенню та поверненню трудових мігрантів.

Угоди з Фондом розвитку підприємництва щодо участі у держпрограмі підтримки малого бізнесу «Доступні кредити 5-7-9%» підписали державні банки «Ощадбанк», «Приватбанк» та «Укргазбанк». Усього у програмі беруть участь 23 банки.

Кабмін розширив програму доступних кредитів для бізнесу, щоб підтримати підприємців під час карантину.  Міністр економіки закликав підприємців, які вже мають кредити, звертатися в банки і отримувати рефінансування під 0%. «Приватбанк» першим рефінансував кредит підприємця під 0%.

За 5 місяців з часу старту програми «Доступні кредити 5-7-9%» нею скористалися 1140 підприємців. Вони отримали кредити на загальну суму 1,45 млрд грн.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня