Зв'язок з нами

COVID-19

Дослідження показало, скільки коштує COVID-тестування в аеропортах світу

Дослідження показало, скільки коштує COVID-тестування в аеропортах світу

Дослідження показало, скільки коштує COVID-тестування в аеропортах світу

ПЛР-тест на коронавірус став універсальною вимогою для будь-якого виду міжнародних подорожей в 2021 році. Різниця у вартості тесту в аеропортах світу досягає 396 доларів США.

Про це повідомляється в дослідженні британської компанії Skytrax, фахівці якої складають рейтинг авіакомпаній і аеропортів.

Найвищі ціни на ПЛР-тести були зафіксовані в міжнародному аеропорту Кансай в Японії, де він коштує 404 долара США, а найнижча вартість зафіксована в Індії для внутрішніх клієнтів, що відправляються з аеропорту Мумбаї. ПЛР-тест там коштує 8 доларів США.

У дослідженні були вказані ціни на тести в 77 аеропортах в Європі, Африці, Азії, Північній і Південній Америці. У деяких країнах тестування контролюється національним урядом і може надаватися субсидія.

Найвищі ціни на тести були зафіксовані в розвинених країнах, де рівень інфраструктури, персоналу і ціни на лабораторні витрати залишаються високими. В ЄС найдешевший тест проводять в аеропорту Риги – 44 долари, в німецьких аеропортах стягують плату в близько 80 доларів, а у Великобританії ціни на тести в аеропорту коливаються в діапазоні між 82 і 135 доларами.

У США не всі аеропорти поки пропонують на місці ПЛР-тестування, але серед тих, що пропонують, найдешевший тест роблять в аеропорту Форт-Лодердейл – 106 доларів. Найдорожчий тест – в Міжнародному аеропорту Сан-Франциско – 261 долар.

«Не дивлячись на те, що інфраструктура тестування в аеропортах значно розвинулася за останні 6 місяців, ціни, швидкість і зручність процесу в більшості країн, ймовірно, залишаться істотним фактором стримування великих міжнародних поїздок для багатьох клієнтів», – наголошується в дослідженні.

У Skytrax також відзначили відсутність глобальної згуртованості в тестуванні. Крім істотної різниці в цінах між найвищою і найнижчою вартістю, стандартний час обробки дуже мінливий, а необхідні терміни для результатів різняться залежно від країни (наприклад, 24/48/72/96 годин). Навіть термінологія назв тестів може відрізнятися в різних країнах.

Україна спільно з Єврокомісією буде працювати над сумісністю українського і європейського цифрового сертифікату про імунітет від COVID-19. Паспорти про вакцинацію покликані спростити подорожі по європейських країнах.

За останню добу в Україні виявили 6506 нових випадків коронавируса, що значно менше, ніж вчора (10282 випадки) і позавчора (14984 випадки). Найбільше нових інфікованих зафіксовано в Дніпропетровській (761), Харківській (622), Львівській (490), Миколаївській (461) областях та м Київ (447).

В Україні вчора, 18 квітня, стартувала вакцинація від коронавірусу препаратом Comirnaty від компаній Pfizer і BioNTech. Щеплення почали робити в Київській (216 щеплень), Волинській (120) та Сумській (30) областях.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня