Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

Допит керівництва НАБУ у справі заступника голови ОПУ скасували

Допит керівництва НАБУ у справі заступника голови ОПУ скасували

Фото: НАБУ Директор НАБУ Артем Ситник

Виклик на допит міг бути спробою створити конфлікт інтересів у розслідуванні і забрати справу Татарова з антикорупційного бюро.

Допит директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника у справі проти заступника голови Офісу президента Олега Татарова скасовується, повідомила генеральний прокурор України Ірина Венедиктова на своїй сторінці в Facebook 13 лютого.

“Допит Ситника і Калузького скасовується. Вчора, пізно ввечері, повернулася з Брюсселя. Думала, що у мене графік був насичений. Сьогодні хочу детально розповісти про все, чим була зайнята протягом поїздки, і яких домовленостей мені вдалося досягти. Всім добра”, – написала вона.

Керівників НАБУ викликали як свідків. На допит 15 лютого на 10:30 в офіс генпрокурора був викликаний детектив НАБУ Руслан Габріелян, який розслідує справу Микитася-Татарова. На 13:00 на допит був викликаний директор НАБУ Артем Ситник. Також викликався головний детектив НАБУ Андрій Калужинський.

Про те, чи буде проведено допит Габріеляна Венедиктова не уточнила.

У 2020 році НАБУ висунуло підозру Татарову, оскільки слідство вважає, що він може бути причетний до фальсифікації шляхом дачі хабара експертизи у справі Укрбуду.

Напередодні журналіст Юрій Бутусов повідомив, що керівників НАБУ викликали на допит заступник генпрокурора Олексій Симоненко, який тісно пов’язаний з Татаровим і Андрієм Порновим, а також прокурор Юрій Розанов, “щоб зобразити конфлікт інтересів НАБУ в розслідуванні справи Татарова”.

“Тобто викликаючи як свідків відповідальних за розслідування, вони відразу приймуть рішення забрати справу Татарова на законних підставах з НАБУ”, – написав він на своїй сторінці в Facebook.

На думку Бутусова, скасування допиту є “дуже швидким і важливим рішенням, яке зірвало спробу Симоненка створити конфлікт інтересів у розслідуванні і забрати справу Татарова з НАБУ”.

18 грудня в НАБУ заявили, що вручили Татарову повідомлення про підозру за статтею про пропозицію, обіцянку або надання неправомірної вигоди посадовій особі. Сам Татаров на час слідства склав повноваження.

30 грудня стало відомо, що прокурор відкликав клопотання про обрання запобіжного заходу Татарову.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня