Зв'язок з нами

ГРОШІ

Доходи держави від IТ зростуть майже утричі завдяки Дія City

Доходи держави від IТ зростуть майже утричі завдяки Дія City

Доходи держави від IТ зростуть майже утричі завдяки Дія City

Правовий режим для ІТ-компаній «Дія City» дозволить наростити доходи від ІТ-сектору із 6 мільярдів доларів до 16,5 мільярда доларів до 2025 року, розраховує віцепрем’єр-міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. Також завдяки Дія City збільшиться кількість працівників в індустрії із 200 до 450 тисяч.

«На сьогодні доходи IT це приблизно 6 млрд доларів, та ми бачимо для себе KPI для цього законопроєту (про «Дія City», – ред.), що збільшимо частину доходу до 16 млрд доларів. .. Дія City стимулюватиме появу в країні компаній з доходом більше 100 млн доларів, які будуть інкорпоровані саме в Україні, а не десь за кордоном», – зазначив глава Мінцифри.

Резиденти «Дія City» платитимуть податок на доходи фізичних осіб (ПДФО) у розмірі 5%, плюс 1,5% — військовий збір, а податок на прибуток буде замінений податком на виведений капітал 9%.

Дія City –  особливий правовий режим, який надає податкові пільги, спеціальний статус у  відносинах між роботодавцем і працівником, та ускладнює отримання дозволу на обшук силовиків.  Мета режиму – врегулювати співпрацю ІТ-компаній з ФОП та стимулювати перехід на іншу модель, пояснив заступник Мінцифри Олександр Борняков.

Раніше міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров заявив, що у 2021 році Мінцифри хоче повністю перейти на «безпаперовий режим» у державних послугах, а ініціативу Дія.City, яка задумувалась спершу для ІТ-сектору, планують поширити і на інші сфери економіки.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня