Зв'язок з нами

СВІТ

До журналіста Романа Протасевича вперше допустили адвоката

До журналіста Романа Протасевича вперше допустили адвоката

До журналіста Романа Протасевича вперше допустили адвоката

До журналіста Роману Протасевичу вперше з дня його затримання 23 травня пустили його захисника.

Як пише TUT.by, адвокат Романа Протасевича Інеса Оленська через 4 дні після його затримання змогла зустрітися зі своїм підзахисним. Вона розповіла журналістам, що у Протасевича «все добре, він бадьорий, позитивний і веселий, хвилюватися нема чого». Через підписки про нерозголошення адвокат, не може сказати, де саме знаходиться журналіст і в якому статусі.

«Обсяг відомостей, які я не можу розголошувати, мені не доведений, тому більше нічого не можу повідомляти», – пояснила вона. Але за джерелами колег Протасевича, його тримають у СІЗО КДБ Білорусі.

Нагадаємо, 23 травня військово-повітряні сили Республіки Білорусь примусово посадили в Мінську авіалайнер Ryanair, що прямував рейсом Афіни – Вільнюс. Приводом стало нібито наявність на борту лайнера бомби. Однак відразу ж після посадки, білоруські спецслужби затримали опозиційного журналіста, екс-головного редактора опозиційного Telegram-каналу NEXTA Романа Протасевича і його супутницю – росіянку Софію Сапеґу.

Спеціально скликаний через інцидент саміт лідерів країн Європейського союзу постановив заборонити білоруським авіакомпаніям літати до аеропортів ЄС та здійснювати польоти над його територією.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня