Зв'язок з нами

ГРОШІ

До обігу в Україні допустили держоблігації Румунії

До обігу в Україні допустили держоблігації Румунії

До обігу в Україні допустили держоблігації Румунії

Йдеться про облігації, які випускає Міністерство фінансів Румунії.

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) допустила до обігу в Україні державні облігації Румунії (ISIN US77586ТАD81). Відповідне рішення регулятора опубліковано на його веб-сайті.

Зокрема, йдеться про облігації, які випускає Міністерство фінансів Румунії.

Згідно з рішенням, дане рішення було прийнято на основі заяви Нацдепозитарію.

Що цьому передувало

У грудні 2020 року Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку допустила до обігу в Україні акції шести американських технологічних компаній: Facebook Inc., Tesla Inc., Netflix Inc., Microsoft Corporation, Visa Inc., а також Advanced Micro Devices, Inc.

Читайте також:

Адміністрація Байдена відмовилася надати Україні гарантії за єврооблігаціями на суму 1 млрд доларів. Там вивчають інші способи розширення підтримки нашої країни.

Власники популярної соцмережі Telegram планують збільшити обсяг облігацій в зв’язку з рекордним попитом. Книга заявок на бонди Telegram досягла майже 2 млрд доларів.

Міністерство фінансів України 10 березня залучило до бюджету від розміщення облігацій внутрішньої державної позики 5,2 млрд грн. Незважаючи на підвищення облікової ставки НБУ, тенденція на зниження ставок прибутковості за ОВДП триває.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня