Зв'язок з нами

Десятки тисяч українців отримали 600 млн грн виплат за карантин

Десятки тисяч українців отримали 600 млн грн виплат за карантин

Десятки тисяч українців отримали 600 млн грн виплат за карантин

8 тисяч гривень одноразової допомоги від держави вже отримали 75 тис. ФОПів і найманих працівників, які потрапили в червону зону карантину.

Про це повідомляє прес-служба міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства. Як уточнив міністр економіки Ігоря Петрашко, із цих 600 млн грн виплат наймані працівники отримали 380 млн грн, ФОПи – 220 млн грн.
Ще 320 000 заявок на отримання державної допомоги знаходяться на розгляді. Міністр нагадав, що у підприємців і працівників є термін до 19 травня звернутися за отриманням допомоги, якщо їх область була в червоній зоні в період лютого-березня поточного року. В майбутньому програма допомоги буде поширюватися і на регіони, які потраплять в червону зону на протязі всього 2021 року.

Нагадаємо, наприкінці березня українська влада вирішила відновити компенсації фізичним особам-підприємцям (ФОП) і найманим працівникам, які постраждали від карантину. Держава виділить кожному заявнику 8 тисяч гривень допомоги та сподівається, що кошти підприємцям також виплачуватиме додатково місцева влада. Зі спеціального фонду державного бюджету в 2021 році на виплати ФОПам направлять 2,9 млрд гривень.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня