Зв'язок з нами

ГРОШІ

Держуправління справами назвало вартість ремонту розмальованого Офісу президента

Держуправління справами назвало вартість ремонту розмальованого Офісу президента

Держуправління справами назвало вартість ремонту розмальованого Офісу президента

Вартість робіт з ремонту та відновлення будівлі Офісу президента на Банковій склала 1 571 610 гривень. Більша частина грошей освоєна під час «ремонту дверних блоків».

Про це повідомили в управлінні адміністративними будинками Державного управління справами у відповідь на запит УНН. Зокрема уточнюється, що орієнтовна вартість робіт з ремонту та відновленню конструктивних елементів, елементів оздоблення фасаду, вхідної групи та прилеглої території адміністративного будинку  становить 1 571 610 гривень, із них:

  • очищення (миття) фасаду і мощення площі – 297 200 грн,
  • ремонт дверних блоків, 9 шт. – 1 158 600 грн,
  • заміна віконного блоку, битого віконного скла, лако-фарбованого покриття віконних блоків, армування протиударними плівками – 85 000 грн,
  • не передбачувані та додаткові роботи і покриття ризиків – 30 810 грн.

Нагадаємо, 20 березня під Офісом президента у Києві відбулась акція на підтримку засудженого до 7 років Сергія Стерненка під час якої протестувальники розбили вікна будівлі, розмалювали її та закидали фаєрами.  В ОП мітингувальників назвали «руйнівниками», а у МВС звинуватили у провокаціях Петра Порошенка.

В Офісі президента України заявили, що попередньо пошкодження будівлі ОП протестувальниками оцінюється у 2 мільйони гривень. Відновлення будівлі уже стартувало, спочатку демонтували двері, в яких розбили скло, тепер відмивають фасад.

У МВС заявили, що київські правоохоронці не застосовували силу проти учасників акції під ОП, щоб уникнути постраждалих серед мирних протестувальників і поліції, а також подальших звинувачень на адресу МВС у кровопролитті.

Підозри оголосили двом учасникам заворушень під Офісом президента.

Як повідомлялось, 23 лютого Приморський райсуд під головуванням судді Віктора Попревича визнав Сергія Стерненка та Руслана Демчука винними у викраденні жителя Лиманського району Сергія Щербича, розбої та незаконному зберіганні вогнепальної зброї (ст. 246, 187 та 263 Кримінального кодексу України). Суд призначив Стерненку і Щербичу покарання у вигляді 7 років і 3 місяців позбавлення волі з конфіскацією половини майна.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня