Зв'язок з нами

Держпідприємство «Медзакупівлі» подало до суду на постачальника китайської вакцини

Держпідприємство «Медзакупівлі» подало до суду на постачальника китайської вакцини

Держпідприємство «Медзакупівлі» подало до суду на постачальника китайської вакцини

Державне підприємство «Медичні закупівлі» планує стягнути через суд пеню з компанії «Лекхім» за зрив термінів постачання китайської вакцини від коронавірусу CoronaVac.

Як повідомив голова ДП «Медичні закупівлі» Арсен Жумаділов в інтерв’ю для ZN.UA, компанія «Лекхім» не виплатила пеню за зрив термінів поставок вакцини Sinovac з Китаю в Україну, тому «Медзакупівлі» подали на неї до суду. Жумаділов додав, що станом на сьогодні в Україні фізично наявні трохи більше 1,7 млн доз вакцини CoronаVac, яка виготовляється компанією Sinovac, із законтрактованих 1,9 млн. «Відповідно, ми сподіваємося, що контракт орієнтовно буде закритий в середині або наприкінці червня. Але це не знімає претензій до нашого контрагента в частині несвоєчасного виконання поставок за договором, про що я вже згадував», – вказав чиновник.

Згідно з контрактом компанія «Лекхім» повинна була до 6 березня поставити в Україну законтрактовану партію вакцини CoronаVac, однак перші 200 тисяч доз надійшли тільки 25 березня. Згідно з контрактом, компанія повинна сплатити 0,1% від ціни продукції за кожний день прострочення.

Нагадаємо, 11 січня компанія «Лекхім» і китайська компанія Sinovac Biotech уклали контракт на поставку в Україну вакцини від COVID-19.

Ціна однієї дози вакцини від коронавірусу CoronaVac китайського виробництва становитиме 504 гривні.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов пояснив, чому Україна підписала договір про поставку COVID-вакцини саме з китайською компанією Sinovac.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня