Зв'язок з нами

ГРОШІ

Держбюджет отримав перший прибуток за гральну ліцензію

Держбюджет отримав перший прибуток за гральну ліцензію

Держбюджет отримав перший прибуток за гральну ліцензію

До Держбюджету надійшли виплати за першу ліцензію на гральний бізнес. Рішення про її видачу було прийнято шість днів тому.

Про це написав голова Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей (КРАІЛ) Іван Рудий у Facebook.

«Дійсно історична подія. Шість днів тому було прийнято рішення про видачу першої ліцензії. А вже сьогодні – казначейство підтвердило отримання оплати в розмірі 23,4 мільйона гривень», – написав Рудий.

Перша ліцензія означає, що легальний ринок грального бізнесу нарешті запрацював, додав голова Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей.

2 лютого комісія прийняла рішення про видачі першої ліцензії на відкриття онлайн казино ТОВ «Спейсікс».

Президент підписав закон «Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор» в серпні 2020 року, він був прийнятий Кабміном в липні минулого року.

В кінці грудня в Україні почали діяти затверджені Кабміном ліцензійні вимоги щодо організації та ведення грального бізнесу. В силу вступило відповідну постанову уряду від 21.12.2020 № 1341 «Про затвердження ліцензійних умов у сфері організації і проведення азартних ігор».

Кабінет міністрів пропонує створити державний фонд підтримки медицини, спорту, освіти, культури і науки. Фонд функціонуватиме в рамках спеціального фонду держбюджету і буде наповнюватися коштами від плати за ліцензії на проведення азартних ігор і лотерей. Планується, що Фонд запрацює з 1 січня 2022 року

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня