Зв'язок з нами

ГРОШІ

Державні виплати ФОПам: скільки заявок вже подали з «червоних» зон карантину

Державні виплати ФОПам: скільки заявок вже подали з «червоних» зон карантину

Державні виплати ФОПам: скільки заявок вже подали з «червоних» зон карантину

На порталі «Дія» почалась реєстрація заявок на отримання держдопомоги для фізосіб-підприємців і найманих працівників, які перебувають у «червоних» карантинних зонах та діяльність яких постраждала від запроваджених обмежень – вже близько 100 тис осіб подали заявки.

«Після реєстрації через мобільний додаток або Єдиний портал державних послуг «Дія» малі підприємці та їхні працівники, які перебувають у «червоних» карантинних зонах та діяльність яких постраждала від запроваджених обмежень, отримають з державного бюджету одноразову матеріальну виплату у розмірі 8 тисяч гривень. Крім гарантованої державою допомоги, вони зможуть додатково одержати виплати з місцевих бюджетів, якщо орган місцевого самоврядування ухвалить відповідне рішення. На сьогодні вже близько 100 тис осіб подали відповідні заявки», – йдеться у повідомленні Офісу президента.

Зазначається, що президент Володимир Зеленський закликав малих підприємців і працівників у «червоних» зонах активніше реєструвати заявки у «Дії», щоб уже цього місяця отримати держдопомогу.

«Малий і середній бізнес – одна з головних складових нашої економіки. Він створює близько 7 мільйонів робочих місць. Не можна допустити, щоб ці люди втратили роботу через коронакризу. Щоб закрили свій бізнес через неможливість прогодувати сім’ю. У важкі часи держава повинна підставити плече громадянам. Подавши заявку через «Дію», люди зможуть отримати по 8 тисяч гривень прямої грошової допомоги з держбюджету. Також закликаю місцеву владу не стояти осторонь і допомогти своїм підприємцям із місцевих бюджетів. Адже йдеться про робочі місця саме у ваших громадах», – заявив Зеленський.

Раніше повідомлялося, що уряд готовий відновити карантинну допомогу для ФОП в «червоній» зоні. У Кабміні розраховують, що додаткові компенсації будуть також виплачувати місцева влада.

В кінці березня українська влада вирішила відновити компенсації фізичним особам-підприємцям (ФОП) і найманим працівникам, які постраждали від карантину. З держбюджету виділять по 8 тисяч гривень, а додаткові гроші можуть бути виплачені за рішенням місцевої влади.

У 2020 році ФОП оплатили податки на загальну суму 27,6 млрд гривень, в порівнянні з 2019-им показники зросли на 10%. Кожен підприємець в середньому щорічно платить 15 тисяч гривень податків.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня