Зв'язок з нами

СВІТ

Демократи можуть заблокувати інфраструктурний проєкт Байдена на $2,25 трильйона

Демократи можуть заблокувати інфраструктурний проєкт Байдена на $2,25 трильйона

Демократи можуть заблокувати інфраструктурний проєкт Байдена на $2,25 трильйона

Американський сенатор-центрист від Демократичної партії Джо Манчін погрожує заблокувати на голосуванні масштабний інфраструктурний проєкт президента Джо Байдена та вимагає внесення змін, зокрема, щодо корпоративних податків.

Про це він заявив у понеділок, 5 квітня, повідомляє CNN.

«Законопроєкт – у такому вигляді, як він існує сьогодні – потребує змін», – наголосив однопартієць Байдена в інтерв’ю West Virginia Metro News.

При цьому Манчін уточнив, що виступає проти підвищення ставки корпоративного податку з нинішніх 21% до 28%. Сенатор наголосив, що це занадто високий рівень податків, і справедливим було б збільшити його до 25%.

Законодавець заявив, що має намір скористатися можливістю заблокувати законопроєкт своїм голосом, у той час, як розподіл сил у Сенаті між демократами й республіканцями перебуває на рівні 50-50.

За його словами, такої ж позиції дотримуються ще 6-7 сенаторів-демократів.

Як повідомлялося, президент США Джо Байден запропонував новий проєкт щодо відновлення американської інфраструктури загальною сумою $2,25 трильйона. Очікується, що розгляд документа та його обговорення триватимуть кілька місяців, перш ніж він буде винесений на загальне голосування обох палат Конгресу Сполучених Штатів.

Читайте також:

Влада 12 американських штатів подала позов до президента країни Джо Байдена і його адміністрації. Позов пов’язаний з підписанням указу про захист здоров’я населення та навколишнього середовища.

Президент США Джо Байден обіцяв американцям 100 мільйонів доз вакцин протягом перших ста днів його президентства. Ця мета була досягнута 19 березня, через 58 днів після початку роботи його команди.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня