Зв'язок з нами

Данія планує розпочати виробництво COVID-вакцин у 2022 році

Данія планує розпочати виробництво COVID-вакцин у 2022 році

Данія планує розпочати виробництво COVID-вакцин у 2022 році

Прем’єр-міністр Данії Метте Фредеріксен заявила, що Данія має намір почати виробництво вакцин від коронавірусу у 2022 році.

За її словами, через кілька тижнів буде оголошено тендер, повідомляє Reuters.

«Як кожен може бачити, читати, відчувати і чути, нам потрібно більше вакцин. Ось чому нам потрібно налагодити виробництво», – заявила прем’єр.

Фредеріксен зазначила, що новий завод з виробництва COVID-вакцин буде належати і експлуатуватися приватним сектором.

«Ми хотіли б забезпечити більшу безпеку поставок вакцин на данській землі. Ми розглядаємо вакцини як частину загальної готовності Данії і, отже, як критично важливу інфраструктуру», – підкреслила прем’єр Данії.

Як відомо, в Ірані почалося серійне виробництво власної вакцини від коронавірусу COVIRAN Bereket. Так, в країні хочуть прискорити темпи вакцинації.

Нагадаємо, міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив, що Україна також планує розробити власну вакцину від коронавірусу. Вже є два кандидати, яким можуть довірити розробку препарату.

У понеділок, 26 квітня, Казахстан представив вакцину від коронавірусу власного виробництва, а міністр охорони здоров’я цієї країни отримав укол в прямому ефірі.

В Туреччині міністр промисловості Туреччини Мустафа Варанк долучився до випробування вакцини вітчизняного виробництва проти коронавірусу як доброволець.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня