Зв'язок з нами

Дані понад мільйона користувачів Clubhouse потрапили до мережі через дії хакерів

Дані понад мільйона користувачів Clubhouse потрапили до мережі через дії хакерів

Дані понад мільйона користувачів Clubhouse потрапили до мережі через дії хакерів

Особисті дані більше 1,3 мільйона користувачів популярної соцмережі Clubhouse потрапили в мережу в результаті дій хакерів. Експерти вважають, що зловмисники можуть використовувати ці дані для більш легкого доступу до банківських рахунків користувачів.

Про це повідомляє Cybernews.

Серед опублікованих даних опинилися імена і прізвища, посилання на фотографії, інформація про акаунти користувачів в інших соціальних мережах (Instagram, Twitter). Також в мережу злили дані про реєстрацію, пыдписки і запрошення в Clubhouse.

Витік інформації Clubhouse стався через кілька днів після того, як в інтернеті опинилися дані понад мільярду профілів Facebook і LinkedIn. Всім користувачам Clubhouse рекомендували скористатися програмою перевірки витоку персональних даних, замінити пароль облікового запису і вімкнути двофакторну аутентифікацію для всіх облікових записів в інтернеті.

У Clubhouse повідомили, що не стикалися з порушеннями своїх систем, а вищезгадані дані вже є загальнодоступними, доступ можна отримати через API. Таким чином можуть виникнути питання з приводу позиції компанії щодо конфіденційності.

Раніше фахівці міжнародного розробника антивірусного програмного забезпечення, експерта в області кіберзахисту – компанії ESET попередили про існування трояна, який поширюється під виглядом ще не існуючої Android-версії популярної програми для аудіочатов Clubhouse і може викрадати дані для входу в різні онлайн-сервіси.

Соцмережа Clubhouse отримає версію для Android. Співзасновник Пол Девісон заявив, що соціальна мережа розробляє додаток для пристроїв Android, але ця робота займе ще кілька місяців.

Застосунок соціальні мережі Clubhouse запустило функцію прямих платежів творцям аудіочатов на платформі.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня