Зв'язок з нами

ГРОШІ

Чиновник з Дніпра задекларував криптовалюту на мільярд доларів

Чиновник з Дніпра задекларував криптовалюту на мільярд доларів

Чиновник з Дніпра задекларував криптовалюту на мільярд доларів

Цього року 652 українських чиновника внесли в свої декларації про доходи криптовалюту. У документах зазначено 46351 біткоін, що становить майже 75 млрд гривень.

Про це повідомляє платформа для роботи з відкритими даними OpenDataBot.

«Найбільше власників біткоінів працюють в місцевих радах, Міноборони і поліції. Найбільшу суму записав в декларації один з депутатів міської ради Дніпра – 18 тисяч біткоінів (в еквіваленті це більше 1 млрд доларів США)», – йдеться в повідомленні.

Цього року збільшилася кількість посадових осіб, які декларують біткоіни. У 2016 році криптовалюту задекларували 25 чиновників, а в 2020 – вже 652.

В Україні криптовалюта досі не отримала правового статусу. Дослідити її походження і будь-які фінансові операції – неможливо.

Раніше повідомлялося, що вартість ринку криптовалюти досягла позначки 2,04 трильйона доларів. Рекордного значення вдалося досягти завдяки зростанню вартості біткоіни.

Засновник компаній SpaceX і Tesla Маск 1 квітня повідомив, що має намір відправити Dogecoin на Місяць. Криптовалюта повинна відправитися в космічний політ в буквальному сенсі.

Платіжна система PayPal надала можливість американським клієнтам з 30 березня 2021 року оплачувати покупки криптовалюта. Комісію за такі платежі стягувати не будуть.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня