Зв'язок з нами

ГРОШІ

Через витік даних з Facebook постраждав навіть сам засновник соцмережі

Через витік даних з Facebook постраждав навіть сам засновник соцмережі

Через витік даних з Facebook постраждав навіть сам засновник соцмережі

У Facebook стався витік даних 533 мільйонів користувачів соцмережі. Під час масштабного збою до мережі потрапив телефонний номер і особиста інформація засновника соцмережі Марка Цукерберга.

Про це повідомив експерт в сфері кібербезпеки Synack Дейв Уокер, пише Business Insider.

Крім номера телефону Марка Цукерберга, були розкриті місцезнаходження, дані про шлюб, дата народження і ім’я користувача на Facebook.

Крім інформації про засновника соцмережі, в інтернеті також з’явилися дані інших співзасновників соціальної мережі – Кріса Хьюза і Московіц.

Дані 533 мільйонів користувачів Facebook оприлюднили на одному з хакерських форумів. У відкритому доступі опинилася особиста інформація користувачів соцмереж із 106 країн світу, в тому числі 32 мільйони записів про користувачів із США, 11 мільйонів – із Британії і 6 млн – із Індії.

У Facebook інформацію про витік даних спростували, заявивши, що мова йде про відомості, які стали відомі через масштабний витік раніше у 2019 році.

Раніше повідомлялося, що компанія Facebook у співпраці з Google планує прокладки двох підводних комунікаційних кабелів в Тихому океані, які повинні збільшити пропускну здатність інтернет-з’єднання між Північною Америкою та Азією.

Американська компанія Facebook Inc. працює над створенням сервісу для ув’язнених.

Компанія Facebook повідомила, що з жовтня по грудень 2020 року видалила більше 12 мільйонів матеріалів про COVID-19 і вакцинах, позначених експертами як дезінформація. Також в цей період адміністрація соцмережі видалила більше мільярда фейковий акаунтів.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня