Зв'язок з нами

ГРОШІ

Британія побудує новий флагман для сприяння торгівлі

Британія побудує новий флагман для сприяння торгівлі

Британія побудує новий флагман для сприяння торгівлі

Велика Британія має намір побудувати новий флагман для просування своїх ділових та торгових інтересів у всьому світі, що, за словами уряду, також сприятиме розвитку суднобудівної галузі.

Про це повідомляє видання Reuters.

Британія заявила, що після побудови судна відбудуться торгові переговори та виставки на високому рівні, а вартість проєкту буде підтверджена після того, як будуть укладені тендерні контракти на виробництво.

«Цей новий національний флагман стане першим судном у своєму роді у світі, що відображає зростаючий статус Великої Британії як великої, незалежної морської торгової держави», – заявив прем’єр-міністр Борис Джонсон.

Уряд заявив, що це буде перший національний флагман з моменту виведення з експлуатації HMY (Her Majesty’s Yacht) Britannia у 1997 році.

Прихильники Brexit давно виступають за флагман з просування глобальної торгівлі.

Уряд заявив, що назва судна буде озвучена з часом. Цього місяця газета Sunday Telegraph повідомила, що флагман назвуть на честь покійного чоловіка королеви Єлизавети принца Філіпа.

Як відомо, у квітні Європейський парламент переважною більшістю голосів схвалив торговельну угоду між ЄС і Великою Британією після Brexit, усунувши останню перешкоду на шляху до повної ратифікації угоди.

Читайте також:

Велика Британія хоче співпрацювати з Україною в процесі розробки міжнародної «Кримської платформи», покликаної сприяти деокупації півострова.

Військово-морські сили України та Великої Британії провели спільне тренування типу «PASSEX» у північно-західній частині Чорного моря.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня