Зв'язок з нами

ГРОШІ

Brexit: європейські лоукостери позбавлять своїх британських акціонерів права голосу

Brexit: європейські лоукостери позбавлять своїх британських акціонерів права голосу

Brexit: європейські лоукостери позбавлять своїх британських акціонерів права голосу

Авіакомпанії Ryanair і Wizz Air позбавлять своїх акціонерів права голосування для того, аби захистити свій статус європейських компаній і не втратити ліцензію.

Як повідомляє BBC, права голосування британські акціонери (та інші акціонери-нерезиденти країн ЄС) втратять 1 січня, коли Велика Британія остаточно залишить ЄС.

Згідно із законом, авіалінії, які здійснюють польоти всередині ЄС, мають перебувати у власності громадян ЄС або афілійованих країн.

У Ryanair заявили, що британським акціонерам буде заборонено відвідувати або брати участь у загальних зустрічах. В коментарі Лондонській біржі компанія пояснила, що ці обмеження діятимуть, доки правління компанії не визначить, що ліцензії авіаперевізника нічого не загрожує.

У Wizz Air повідомили, що в результаті Brexit 80% акцій виявиться в руках нерезидентів країн ЄС. Для того, щоб цьому запобігти, акції 60% інвесторів потраплять під нові обмеження і будуть позбавлені права голосу.

Ще одна авіакомпанія, easyJet, повідомила, що також обмежує права голосування за акціями для інвесторів, щоб забезпечити володіння 50% компанії резидентами країн Євросоюзу.

Нагадаємо, Велика Британія і Євросоюз не змогли виробити угоду про відносини після Brexit до закінчення терміну – 20 грудня. Однак сторони збираються продовжити переговори.

У вівторок, 23 грудня, переговори про майбутні відносини між Великою Британією і Євросоюзом завершилися безрезультатно через питання риболовлі.

24 грудня ЄС і Велика Британія продовжували переговори про торговельні відносини після Brexit. Обговорення тривало всю ніч, а угоду можуть укласти вже незабаром.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня