Зв'язок з нами

COVID-19

Бразилія знайшла в російській вакцині дефекти і забракувала Sputnik V

Бразилія знайшла в російській вакцині дефекти і забракувала Sputnik V

Бразилія знайшла в російській вакцині дефекти і забракувала Sputnik V

Бразильський регулятор охорони здоров’я Anvisa відмовився від імпорту російської вакцини Sputnik V від коронавірусу для боротьби з другою хвилею COVID-19.

Про це повідомляє Reuters.

Правління Anvisa, що складається з п’яти осіб, одноголосно проголосувало проти російської вакцини після того, як технічний персонал регулятора виявив «невід’ємні ризики» і «серйозні» дефекти в препараті, посилаючись на відсутність інформації, яка гарантує безпеку вакцини, її якість та ефективність.

Ключовою проблемою була наявність у вакцині аденовірусу, здатного відтворюватися, що, за словами менеджера Anvisa з ліків і біологічних продуктів Густаво Мендеса, є «серйозним» дефектом.

Як повідомлялося, в Росії померли чотири людини після того, як їм зробили щеплення вакциною Sputnik V, ще шість осіб мали серйозні побічні ефекти.

Читайте також:

Німеччина закупить російську вакцину «Супутник V», якщо препарат отримає європейський дозвіл на застосування найближчим часом. А якщо процедура затягнеться, то покупки не буде.

Раніше Європейська агенція лікарських засобів (ЕМА) вирішило направити до Російської Федерації групу експертів для перевірки клінічних випробувань і виробництва російської вакцини від коронавірусу «Спутник V».

Росія подала заявку на включення своєї вакцини «Спутник V» до списку лікарських засобів, схвалених Всесвітньою організацією охорони здоров’я для використання у надзвичайних ситуаціях. Препаратом вже прищепили більше мільйона людей.

Європейське агентство з лікарських засобів закликало країни ЄС не поспішати зі схваленням російської вакцини «Спутник V». Відомство не отримувало даних про стан вакцинованих людей.

Водночас у Німеччині закликали зареєструвати «Спутник V» після заборони вакцини AstraZeneca.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня