Зв'язок з нами

Брата одіозного судді Вовка взяли під варту з великою заставою

Брата одіозного судді Вовка взяли під варту з великою заставою

Брата одіозного судді Вовка взяли під варту з великою заставою

Вищий антикорупційний суд (ВАКС) обрав запобіжний захід братові голови Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка – Юрію Зонтову. Він був узятий під варту з правом внесення застави.

Зонтова відправили під варту терміном на 60 днів до 4 червня. При цьому він може вийти на свободу у разі внесення застави у розмірі 35 млн 185 тисяч гривень, йдеться у рішенні  ВАКС.

«Застосувати до підозрюваного Зонтова Юрія В’ячеславовича запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів з дня його фактичного затримання, тобто до 4 червня 2021 року включно. Визначити підозрюваному заставу в розмірі 15 500 прожиткових мінімумів для працездатних осіб», – заявили в ВАКС.

Нагадаємо, брат голови Окружного адміністративного суду Києва (ОАСК) Павла Вовка був затриманий при спробі отримання великої суми грошових коштів. Вона ймовірно призначалася для самого судді. Також НАБУ та САП викрили «на гарячому» в отриманні неправомірної вигоди двох адвокатів-посередників, які передавали грошові кошти суддям ОАСК. Чоловіків затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня