Зв'язок з нами

Брата королеви Британії запідозрили у таємних зв’язках з Росією

Брата королеви Британії запідозрили у таємних зв'язках з Росією

Брата королеви Британії запідозрили у таємних зв’язках з Росією

Двоюрідного брата королеви Великої Британії принца Майкла Кентського запідозрили в таємних зв’язках з Кремлем. При цьому Росія вважається загрозою №1 для національної безпеки Великої Британії.

Майкл Кентський таємно пропонував свої зв’язки з російським режимом президента Росії Володимира Путіна, повідомляється в розслідуванні The Times .

Журналісти провели розслідування , в якому під виглядом бізнесменів з Південної Кореї зв’язалися з принцом і просили допомогти вийти на Кремль для просування свого бізнесу з інвестицій в золото. У відеоконференції брат королеви Великобританії брав участь разом з маркізом Редінгом, своїм бізнес-партнером.

Під час дзвінка принц взяв на себе ініціативу і сказав, що буде «дуже радий» працювати з компанією House of Haedong, яка шукає контакти в Кремлі для розвитку свого бізнесу в Росії.

Майкл Кентський нібито запевнив журналістів, що його давній зв’язок з країною «може принести певну користь», і звернув їх увагу на той факт, що російський президент нагородив його орденом Дружби, однією з найпрестижніших нагород Кремля.

«Я ніколи раніше не мав тісний зв’язок з золотом, і ця ідея мене дуже радує», – додав він.

Коли принц вийшов із Zoom, маркіз залишився на зв’язку з представниками південнокорейської компанії і почав описувати тип послуг, які, за його словами, він і принц можуть запропонувати в Росії.

Як пояснив маркіз, брат королеви Великої Британії виконував роль «неофіційного посла Її Величності в Росії» і міг зустрічатися з Путіним.«Конфіденційний» доступ принца в Кремль, за словами маркіза, зберігся, незважаючи на численні безчинства, здійснені режимом Путіна.

Принц нібито зміг би зробити пропозицію російському лідерові від імені компанії House of Haedong. Вартість послуги становить близько 50 000 фунтів стерлінгів за чотирьох-п’ятиденну поїздку принца в Росію.

«Ми говоримо тут відносно обережно, тому що ми не хотіли б, щоб світ дізнався, що він зустрічається з Путіним виключно з ділових причин, якщо ви розумієте», – додав маркіз.

Принц навіть погодився записати звернення в Кенсингтонському палаці, щоб справити враження на інвесторів компанії.

«Я впевнений, що ми можемо задіяти будівлю. Так, ми можемо це зробити», – сказав він, одночасно підтвердивши, що пропонована плата за виступ в розмірі 200 000 доларів відповідає сумам, які він зазвичай отримував.

« Так, дійсно», – з ентузіазмом відповів він.

Як стверджує видання, королеву Великої Британії і її брата пов’язують теплі стосунки. 78-річний принц Майкл Кентський, онук короля Георга V, був пажем на її весіллі з принцом Філіпом і офіційно представляв її на кількох заходах. Він часто з’являється поруч з нею на балконі Букінгемського палацу під час святкових церемоній.

Принц не отримує доходів від британських платників податків. З державного бюджету для нього оплачується поліцейська охорона в Британії і за кордоном, час від часу надається житло в посольстві Великої Британії під час його поїздок до Росії.

Майкл Кентський фінансує свій спосіб життя, виступаючи в якості консультанта для бізнес-клієнтів, а його особиста компанія Cantium Services за останні п’ять років заробила понад 2,2 мільйона фунтів стерлінгів, в основному за рахунок комісійних , не сплачуючи ні цента корпоративного податку, тому що вона працює зі збитками.

Після публікації статті принц виступив із заявою, в якій говорилося, що він не контактував з Путіним з 2003 року.

Раніше повідомлялося, що у Великій Британії діє російська фабрика тролів, яка намагається налаштувати громадську думку країни проти України і поширює фейки.

у Британії з’ясували, що номер мобільного телефону чинного прем’єра Бориса Джонсона був у вільному доступі в інтернеті останні 15 років.

Королева Великобританії Єлизавета II тепер може асоціюватися і з пивом – в її Сандрінгемском палаці в графстві Норфолк почали робити цей напій. Його можна буде спробувати.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня