Зв'язок з нами

COVID-19

Болгарія пригрозила видворити російських дипломатів за шпигунство

Болгарія пригрозила видворити російських дипломатів за шпигунство

Болгарія пригрозила видворити російських дипломатів за шпигунство

Болгарський прем’єр Бойко Борисов вимагає у РФ припинити шпигування у його країні і попередив, що Болгарія зможе ще раз вислати російських дипломатів.

«Ще раз може виникнути необхідність оголосити російських дипломатів небажаними. Зважаючи на вчорашню операцію, я знову звертаюся до їхніх керівників із проханням припинити шпигунство в Болгарії. Дружба дружбою, але наше євроатлантичне партнерство є неминучим фактором», – наголосив прем’єр-міністр Болгарії, передає Радіо Свобода.

Нагадаємо, 19 березня у столиці Болгарії Софії в ході секретної операції були затримані кілька людей, підозрювані у шпигунстві на Росію. РФ відкидає звинувачення у шпигунстві та вважає, що це є ще одним приводом аби «демонізувати» країну-агресора.

У грудні 2020 року Болгарія вислала із країни російського дипломата – військово-повітряного і військово-морського аташе, який кілька років купував у місцевого зрадника таємну інформацію. До цього у вересні Спеціалізована прокуратура Болгарії офіційно назвала шпигунами двох російських дипломатів. Вони близько чотирьох років скуповували у зрадників-болгар секрети ВПК і збройних сил країни.

На початку 2020 року у Болгарії викрили російського шпигуна, який з 2017 року добував інформацію про механізми виборчого процесу в країні.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня