Зв'язок з нами

СВІТ

Boeing 737 Max вперше за майже два роки відправили у рейс з пасажирами

Boeing 737 Max вперше за майже два роки відправили у рейс з пасажирами

Boeing 737 Max вперше за майже два роки відправили у рейс з пасажирами

У США літак Boeing 737 Max 29 грудня здійснив свій перший з березня 2019 регулярний рейс з пасажирами. На його борту знаходилися 100 чоловік.

Про це повідомляє DW.

«Літак авіакомпанії American Airlines здійснив рейс Майамі-Нью-Йорк. На його борту знаходилися 100 чоловік», – йдеться в повідомленні.

В авіакомпанії розповіли, що пасажирам надали можливість летіти іншим рейсом, якщо вони відчували себе некомфортно на борту Boeing 737 Max.

В кінці листопада Федеральне управління цивільної авіації дозволило експлуатувати Boeing 737 Max в комерційних цілях, після того, як він отримав нове програмне забезпечення. Йому заборонили здійснювати польоти в березні 2019 після двох авіакатастроф, які забрали життя 346 осіб.

Вперше Boeing 737 Max розбився в Індонезії в жовтні 2018 року, а в березні 2019 – в Ефіопії. Тоді повідомлялося, що причиною авіакатастроф стали недоробки програмного забезпечення системи маневрування. Також були встановлені порушення в офіційній системі контролю за виробництвом літаків.

Авіакатастрофи за участю Boeing 737 Max завдали значної шкоди репутації компанії і призвели до рекордних збитків.

Раніше Європейське агентство авіаційної безпеки (EASA) визнало, що літаки Boeing 737 Max стали досить безпечними після внесених змін.

Ірландський лоукостер Ryanair розмістив замовлення на додаткові 75 літаків Boeing 737 MAX, збільшивши своє замовлення до 210 лайнерів. На тлі цього акції Boeing в четвер подорожчали на 5,96% – до $ 237,2 за акцію.

Перед тим як Boeing 737 MAX зможуть використовувати в Європі, їх потрібно оснастити новим програмним забезпеченням, удосконалити електропроводку й прилади кабіни.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня