Зв'язок з нами

COVID-19

Близько 10 тисяч волонтерів відмовилися від роботи на Олімпійських іграх в Токіо

Близько 10 тисяч волонтерів відмовилися від роботи на Олімпійських іграх в Токіо

Близько 10 тисяч волонтерів відмовилися від роботи на Олімпійських іграх в Токіо

Близько 10 000 з 80 000 волонтерів, які зареєструвались на допомогу щодо проведення Олімпійських і Паралімпійських ігор у Токіо-2020, кинули свою роботу. В Японії більшість населення виступає проти проведення цьогоріч перенесених у 2020 році Ігор.

Про це повідомила 2 червня японська компанія суспільного телерадіомовлення NHK з посиланням на організаторів, передає Reuters.

Олімпійські ігри в Токіо-2020 були перенесені минулого року через пандемію коронавірусу і повинні розпочатися цьогоріч 23 липня.

Багато опитувань громадської думки показали, що більшість респондентів проти проведення Ігор цього літа під час пандемії.

Японія оголосила про початок масової вакцинації від коронавірусу перед Іграми. У країні планують вакцинувати 36 мільйонів людей похилого віку за два місяці.

В Японії лікарі неодноразово заявляли, що проведення Олімпійських ігор-2021 може виявитися згубним для країни, оскільки вже зараз фіксують зростання захворюваності коронавірусом. Тому влада оголосила про те, що планує вакцинувати 36 мільйонів людей похилого віку до кінця липня.

Нагадаємо, Японія оголосила про початок масової вакцинації від коронавірусу перед Олімпіадою.

Читайте також:

Уболівальники в Токіо, повинні будуть пред’явити документ про вакцинацію від коронавірусу або негативний тест на COVID-19, щоб потрапити на олімпійські об’єкти.

Нещодавно Європейський Союз відправив близько 100 мільйонів доз ковід-вакцини в Японію.

27 травня голова спілки японських лікарів Наото Уеяма попередив, що проведення Олімпійських ігор в Токіо цього літа, де десятки тисяч людей можуть зібратися з усього світу, може призвести до появи «олімпійського» штаму коронавірусу.

Японська газета Asahi Shimbun – офіційний партнер Олімпійських ігор 2020 року в Токіо – закликала уряд Японії скасувати ігри у зв’язку з поширенням в країні коронавірусної інфекції.

Як відомо, Державний департамент США закликав своїх громадян не їздити до Японії через нову хвилю випадків коронавірусу

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня