Зв'язок з нами

СВІТ

Блокування Суецького каналу: в Єгипті переглянуть розмір компенсації від власника судна

Блокування Суецького каналу: в Єгипті переглянуть розмір компенсації від власника судна

Блокування Суецького каналу: в Єгипті переглянуть розмір компенсації від власника судна

Влада Єгипту планує перерахувати компенсацію, яку вимагає від власника судна Ever Given, яке заблокувало Суецький канал в березні цього року.

Як повідомляє  Bloomberg з посиланням на представників Адміністрації Суецького каналу, на судовому засіданні порушать питання про перегляд суми компенсації від власника судна Ever Given. Про яку нову цифру йтиметься – не уточнюється.

Зазначимо, що щоденний збиток через інцидент в Суецькому каналі сягав мільярда доларів. Зокрема, щоденні збитки Єгипту оцінюються в 12-14 мільйонів доларів, а збитки, що завдано глобальній торгівлі – близько 10 млрд доларів. Раніше Адміністрація Суецького каналу (SCA) вимагала за відшкодування інциденту 916 млн доларів.

Нагадаємо, що 23 березня гігантський контейнеровоз Ever Given сів на мілину в Суецькому каналі, перекривши один з найбільш завантажених морських торговельних шляхів в світі.

Повідомлялося, що, для того, щоб зняти з мілини 400-метровий контейнеровоз, який перекрив рух по Суецькому каналу, може знадобитися кілька тижнів.

Оскільки судно заблокувало рух, щодня через канал не могли пройти товари на суму 9,6 млрд доларів.  В пробці опинилося майже 370 суден.

Японські власники судна очікували, що великий контейнеровоз Ever Given, що застряг в Суецькому каналі, знімуть з мілини 27 березня. Однак 27 березня судно вперше вдалося трохи зрушити з місця, а лише вранці 29 березня його зняли з мілини.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня