Зв'язок з нами

ГРОШІ

Біткойн знову показав рекордну вартість на торгах

Біткойн знову показав рекордну вартість на торгах

Біткойн знову показав рекордну вартість на торгах

Вартість біткоіну на торгах сьогодні, 16 лютого, вперше в історії перевищила рівень 50 тисяч доларів. З початку року найпопулярніша в світі криптовалюта подорожчала на 70%.

Про це повідомляє агентство Reuters.

Протягом декількох останніх днів вартість біткоіну наближалася до 50 тисяч доларів. Сьогодні ціна на біткоіни зростає на тлі підйому на світових фінансових ринках, а ф’ючерси на фондові індекси США досягли рекордних максимумів.

Інвестори продовжують вкладати кошти в бітокін в надії на додаткову фінансову допомогу, яка повинна вивести найбільшу економіку світу зі спаду, викликаного коронавірусом. Президент Джо Байден вже почав просувати свій план по стимулюванню економіки на 1,9 трильйона доларів.

Дорожчати біткоін почав після того, як Tesla заявила, що купила біткойни на 1,5 млрд доларів і буде приймати їх в якості оплати за автомобілі. Крім Tesla, біткойн в останні місяці привернув безпрецедентні потоки від великих і дрібних інвесторів.

Київська прокуратура повідомила про підозру в шахрайстві жінці, яка заволоділа криптовалюта Bitcoin на 3 млн гривень, отриманої в управління.

У Німеччині прокуратура виявила і вилучила у зловмисників кріптокошелек з біткоіни на 50 мільйонів євро. Відкрити його правоохоронцям поки не вдається, тому що невідомий пароль.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Головні новини тижня